Regulamin

Warunki korzystania ze strony internetowej dla oferty edomywakacyjne.com.pl zamieszczonej w Internecie.

Ta strona internetowa jest udostępniona użytkownikom przez portal edomywakacyjne.com.pl. Korzystanie z tej strony jest równoważne z akceptacją "Warunków korzystania ze strony internetowej".

JEŚLI UŻYTKOWNIK NIE ZGADZA SIĘ Z "WARUNKAMI", NIE JEST UPOWAŻNIONY DO KORZYSTANIA Z TEJ STRONY INTERNETOWEJ.
Zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia, modyfikowania lub aktualizowania tych "Warunków" w dowolnym czasie.
Poniższa strona zawiera linki do innych stron internetowych, które mogą być związane z poniższą stroną . Warunki korzystanie z tych stron mogą różnic się od warunków korzystania ze strony edomywakacyjne.com.pl.

Niedopuszczalne jest korzystanie przez użytkowników ze strony internetowej edomywakacyjne.com.pl w sposób sprzeczny z prawem, zasadami współżycia społecznego, dobrymi obyczajami, NETykietą lub "Warunkami", wliczając w to zwłaszcza rozpowszechnianie treści o zabarwieniu oszczerczym, obscenicznym, skandalicznym, obrazoburczym, pornograficznym i bluźnierczym.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ, OGRANICZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI.
edomywakacyjne.com.pl  nie gwarantują, iż funkcje tej strony internetowej będą działały nieprzerwanie i bez błędów, że błędy będą niezwłocznie poprawiane oraz iż serwer, który udostępnia stronę, jest wolny od wirusów lub innych szkodliwych komponentów. Treść tej strony internetowej spełnia jedynie funkcję informacyjną oraz oferuje możliwość dokonania pewnych czynności/ transakcji.
Portal nie udziela gwarancji ani nie składa deklaracji dotyczących skutków wynikających z korzystania z tej strony internetowej bądź dotyczących rzetelności, kompletności czy aktualności poszczególnych treści, informacji, serwisów i/ lub dóbr prawnych zawartych na tej stronie, uzyskanych wskutek korzystania z tej strony internetowej.

Treść, do której użytkownicy mają dostęp na tej stronie , jest zmieniana w pewnych odstępach czasu i może się zdarzyć, iż zostaną do niej dołączone, wykreślone lub zmienione pewne komponenty. Mogą być także dokonane ulepszenia i/ lub zmiany funkcji strony oraz jej wyglądu lub układu.
Użytkownicy przyjmują do wiadomości, że korzystają z tej strony internetowej na własną odpowiedzialność . Użytkownik tej strony internetowej ponosi odpowiedzialność oraz koszty za serwisowanie, naprawę czy poprawki w swoim systemie komputerowym.

LINKI
Ta strona internetowa może zawierać linki do innych stron internetowych ("strony dostępne przez linki"). Strony dostępne przez linki są oferowane użytkownikom tylko w celach informacyjnych i dlatego użytkownicy korzystają z nich na własne ryzyko. Treść stron dostępnych przez linki nie jest kontrolowana i stąd portal nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Opublikowane na stronach internetowych edomywakacyjne.com.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

 

Aby otrzymywać informacje
o promocjach dodaj e-mail
Dalej
Obsługa
płatności
KSI Media KSI Media
Opublikowane na stronie materiały nie stanowią oferty handlowej. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Proponujemy wynajem domków wakacyjnych w całej Europie. W naszej ofercie znajdą Państwo domki wakacyjne na każdą kieszeń w różnych standardach.
Nasze apartamenty wakacyjne cieszą się dużą popularnością. Rezerwacja apartametów wakacyjnych na naszej stronie jest bardzo prosta.
Posiadamy szeroką ofertę domów wakakacyjnych i apartamentów wakacyjnych w tym domy wakacyjne z możliwością zabrania zwierzaka, domy wakacyjne z basenem. Apartamenty wakacyjne dla wymagających proponujemy z pełnym zestawem wygód.